Specjalista ds.RPA

Specjalista RPA: Analityk, Developer

ONWELO SA
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Warszawa
Praca zdalna
90%

Interesuje Cię projektowanie, budowa i implementacja automatyzacji przy wykorzystaniu wiodących światowych technologii Robotic Process Automation? Chcesz wspierać doświadczonych analityków i developerów w projektowaniu modeli biznesowych dla organizacji przechodzących cyfrową transformację? Czekamy na Ciebie!

Twoje zadania

  • Projektować, budować, testować i wdrażać rozwiązania automatyzacyjne z wykorzystaniem narzędzi RPA
  • Uczestniczyć w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu docelowych modeli biznesowych opartych na cyfryzacji pracy
  • Pełnić merytoryczny nadzór nad przygotowaniem dokumentacji oraz projektem i budową i implementacją rozwiązania
  • Definiować potrzeby i wymagania biznesowe we współpracy z klientem
  • Wspierać klienta w identyfikacji możliwości automatyzacji (analiza procesów biznesowych, przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej)

  • Posiadasz doświadczenie w budowie i produkcyjnym wdrażaniu rozwiązań z wykorzystaniem rozwiązań klasy RPA (np. UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere,)
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w obszarze IT lub w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów
  • Odznaczasz się umiejętnością logicznego myślenia i strukturyzowania oraz analizą i syntezą danych
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Umiejętności
RPW
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Agile
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 4 dni
1. Rozmowa HR
2. Rozmowa z osobą techniczną z zespołu RPA
3. Rozmowa z Delivery Managerem

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines

Poznaj nas

Karolina Kozioł-Gałek
Senior Recruitment Specialist