C#/.NET Developer

Elastic Email sp. z o.o.
Mid
14 800 - 19 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 000 - 15 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Koński Kierat, Szczecin Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26

Poszukujemy programisty, który wesprze pracę zespołu backend developerów w Szczecinie, w zakresie utrzymania i rozbudowy naszej aplikacji, rozwoju architektury systemowej oraz API. Liczymy szczególnie na osobę z wiedzą i doświadczeniem w programowaniu w C#, w pracy z .NET, SQL czy MongoDB.
Choć oferujemy pracę w pełni zdalną, to będzie nam miło, jeśli będziemy mogli czasami spotykać się także w biurze.

Twoje zadania

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Tworzenie kodu zgodnie ze standardami, wewnętrzną dokumentacją dot. sposobu formatowania kodu pozwalającą na jego ujednolicenie oraz z uwzględnieniem późniejszego wykorzystania lub wprowadzania zmian,
  • Zarządzanie obecnymi funkcjonalnościami i rozwijanie nowych, w celu zwiększenia komfortu użytkowania aplikacji,
  • Optymalizacja aplikacji i wdrażanych rozwiązań pod względem ogólnego odbioru i działania aplikacji,
  • Zapewnienie wysokiej dostępności i stabilności aplikacji,
  • Współpraca z zespołem frontend developerów i projektantów UI/UX w zakresie tworzenia i wdrażania funkcjonalności oraz całościowej poprawy użyteczności aplikacji,
  • Współpraca z zespołem wsparcia klienta w zakresie przyjmowania zgłaszanych problemów i rozwiązywania ich, a także dostarczania właściwych rozwiązań dla klientów.

Kogo szukamy?

Oczekujemy, że:

  • Masz doświadczenie w pracy jako backend developer,
  • Masz doświadczenie w programowaniu wielowątkowym, dobre rozumienie protokołów sieciowych i umiejętności profilowania kodu,
  • Rozumiesz jak wygląda proces developmentu, z jakich faz się składa, jaka jest w nim Twoja rola,
  • Przykładasz wagę do czystego kodu, dbasz o przejrzystość i możliwość ponownego wykorzystania Twojego kodu,
  • Nie boisz się nowych wyzwań i szybkiego tempa, masz dobrą kulturę pracy, a swoje zadania wykonujesz terminowo i zgodnie z przyjętymi w firmie procesami,
  • Jesteś osobą komunikatywną, potrafisz prezentować swoje pomysły w sposób zrozumiały i adekwatny do sytuacji oraz dobrze przyjmujesz feedback,
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim, tak w mowie jak i w piśmie.
Umiejętności
C#
.NET
SQL
MongoDB
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
JIRA
Praca z kodem
GitLab
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Testowanie
Testy integracyjne
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
7:00 - 17:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Bug fixing
20%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa rekrutacyjna
Zadanie rekrutacyjne

Szczecin 50
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • SQL
  • JavaScript
  • React
  • TypeScript