Software Test Engineer

CENEO.PL
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław

  • Silnie automatyzujemy swoje działania – możesz zapomnieć o wykonywaniu manualnie po raz setny scenariuszy zapisanych w Excelu.
  • Nie spędzamy godzin na tworzeniu dokumentacji
  • Jesteśmy otwarci na nowe technologie – i ciągle aktualizujemy nasz stack technologiczny

Twoje zadania

Dołączając do zespołu testów będziesz:

  • Współtworzyć i rozwijać aplikacje Ceneo
  • Współpracować z analitykami oraz przedstawicielami biznesu przy definiowaniu i realizacji wymagań biznesowych
  • Projektować, wykonywać i automatyzować przypadki testowe
  • Wykonywać testy funkcjonalne i niefunkcjonalne
  • Rozwijać i udoskonalać swoje umiejętności
  • Dzielić się wiedzą z koleżankami i kolegami
  • Będziesz miał/ła, realny wpływ na wybór metodyki w której działamy

Kogo szukamy?

Dołącz do nas jeśli,

  • Jesteś absolwentem/tką takich kierunków jak informatyka, elektronika lub kierunki ścisłe pokrewne,
  • Znasz język angielski na poziome pozwalającym czytać dokumentacje techniczną i ją streszczać.
  • Posiadasz doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (minimum rok)
  • Potrafisz zaimplementować program, używając jednego z języków programowania C#/Java/Kotlin,
  • Potrafisz wytłumaczyć jak działa REST API, oAuth2.0, protokół http/s,
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z relacyjnymi, oraz/lub nierelacyjnymi bazami danych

A dodatkowo:

  • Automatyzowałeś/łaś swoje testy
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami : jMeter, Fiddler, Postman.
  • Pracowałeś/łaś w środowisku CI/CD
  • Posiadasz doświadczenie z rozwiązaniami Cloudowymi (dowolnego dostawcy)

Umiejętności
C# lub Java lub Kotlin
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

CENEO.PL

Wrocław ~200
Technologie i umiejętności
  • .Net
  • C#
  • Azure
  • T-SQL
  • CI|CD