Programista Wordpress

Master Care
Mid
7 500 - 11 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Wrocław Lublin
Praca zdalna
80%

Specjalizujemy się w dostarczaniu zasobów HR z dziedziny szeroko pojętego IT do średnich i dużych firm na rynku polskim i zagranicznym

Twoje zadania

  • Tworzenie rozwiązań opartych na platformie WordPress
  • Budowanie i udoskonalanie naszych aplikacji internetowych skierowanych do użytkowników pod kątem wizualnym i technicznym
  • Budowanie wydajnego, testowalnego i wielokrotnego użytku kodu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Szacowanie zadań

Będziesz idealnym kandydatem na to stanowisko jeśli posiadasz:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego obejmującego złożone projekty z zakresu JavaScript, jQuery, HTML, CSS
  • Umiejętność budowania nowoczesnego frontend'u w oparciu o technikę RWD
  • Znajomość pluginów WooCommerce, ACF, Visual Composer
  • Znajomość programów In Vision i Figma
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobrej samoorganizacji, planowania, umiejętności pracy w zespole

Dodatkowe wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z React.js, TypeScriptVue
  • Doświadczenie z Responsive CSS Frameworks (np. Bootstrap, Foundation itp.)
  • Doświadczenie z GIT

Umiejętności
JavaScript
jQuery
HTML
CSS, ACF
VISUAL COMPOSER
WooCommerce
In Vision, Figma
GIT
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 7 dni
Rozmowa rekrutacyjna, wykonanie zadania

Master Care

Warszawa 150-200
Technologie i umiejętności
  • .Net
  • Java
  • C#
  • Magento
  • Salesforce
  • Python
  • PHP
  • MySQL
  • Bash
  • Angular