Test Automation Engineer- Mobile Applications (Android and iOS)

ONWELO SA
Mid
12 800 - 19 200
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Jesteś na etapie poszukiwania nowego miejsca pracy? Zapoznaj się z naszą ofertą! Poszerzamy zespół Testerów ds. Automatyzacji, w którym wiedza techniczna i kilkuletnia praktyka spotyka się ze wzajemną współpracą i osiąganiem wspólnych sukcesów. Poszukujemy entuzjastów technologii mobilnych oraz osób, które chcą realizować projekty dla klientów międzynarodowych. Wzmacniając drużynę Onwelo będziesz miał okazję realizować projekty m.in. dla sektora FinTech, Automotive czy też E-commerce.

Twoje zadania

  • Tworzyć testy automatyczne
  • Uczestniczyć w realizacji i testowaniu aplikacji
  • Zgłaszać błędy aplikacji wykryte w czasie testów
  • Przygotowywać i wykorzystywać scenariusze testowe
  • Analizować i raportować wyniki testów
  • Opracowywać dokumentację projektową w zakresie testowania
  • Proponować nowe rozwiązania oraz usprawniać istniejące w trakcie przeprowadzania testów
  • Analizować funkcjonalne wymagania biznesowe pod kątem kompletności
  • Uczestniczyć w projektowaniu aplikacji z deweloperami, aby opracować dokładną strategię testowania
  • Tworzyć skrypty testowe i identyfikować różnice w stosunku do oczekiwanych wyników

  • Posiadasz min. dwuletnie doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów rozwiązań IT
  • Cechuje Cię dociekliwość w testowaniu różnych aplikacji i rozwiązań
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

Umiejętności
Appium
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Agile
Testowanie
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

1. Rozmowa HR
2. Rozmowa z Delivery Managerem
Czasem: 3. Rozmowa z Klientem

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines

Poznaj nas

Karolina Kozioł-Gałek
Senior Recruitment Specialist