Senior Frontend Developer

Power Media
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Łódź
Praca zdalna
80%

Nasz klient to innowacyjny Software House z siedzibą w Berlinie, tworzący produkt umożliwiający tworzenie aplikacji mobilnych dla przedsiębiorców. Aktualnie poszukujemy dla niego Senior Frontend Developera.

Twoje zadania

  • praca nad inteligentnym produktem mobilnym o ugruntowanej pozycji w Niemczech, ale działającym na całym świecie,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności i projektowanie interfejsu użytkownika,
  • ścisła współpraca z product ownerem, CTO, a także z zewnętrznymi partnerami UX,
  • wpływ i zaangażowanie w dalszy rozwój produktu.

Kogo szukamy?

  • Ponad 4 -letnie doświadczenie jako Frontend Developer,
  • Dobra znajomość : Angular, Ionic
  • Praktyczna znajomość konfiguracji projektu w Xcode/Android Studio,
  • Dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad czystego kodu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Umiejętności
Angular
Ionic
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript