Java Developer

Power Media
Mid
10 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Katowice Remote
Praca zdalna
100%

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel, poszukujemy: Programisty Java.

Klient oferuje:

  • Rozwój w postaci udziału w różnych projektach
  • Zatrudnienie w formie umowy B2B
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Lekcje angielskiego
  • Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room
  • Przyjemna lokalizacja firmy

Twoje zadania

Poszukujemy osoby doświadczonej, która potrafi projektować wysokiej jakości rozwiązania techniczne.

Na tym stanowisku programista bierze udział w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Programista jest zaangażowany w pełny cykl życia oprogramowania od projektowania po kodowanie i rozszerzanie automatyzacji testów aplikacji.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia jako Java Developer
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania metodą Scrum/Kanban/Lean
  • Znajomość metod zwinnych BDD,TDD
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowe umiejętności: Java EE, Hibernate, SQL,  Soap, Rest
  • Wykształcenie wyższe
Umiejętności
Java
BDD
TDD
Scrum
Praca z kodem
TDD
BDD
Środowisko pracy

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR