Tester Manualny

JIRA

Transition Technologies PSC
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Białystok Zielona Góra Łódź Kielce Poznań Remote
Praca zdalna
100%

Tranistion Technologies PSC to zespół ponad 600 ekspertów w zakresie cyfrowej transformacji, pracujących w sześciu polskich miastach i czterech oddziałach zagranicznych (USA, Taiwan, Dania, Niemcy). Firma, jako Global System Integrator, współpracuje z międzynarodowymi partnerami (PTC, Microsoft, Google, Atlassian, AWS, Azure, Synopsys, RealWare), aby tworzyć i wdrażać rozwiązania IT, które rewolucjonizują sposób projektowania, wytwarzania, zarządzania i utrzymania produktów. Obsługuje klientów na całym świecie, z sektora energii, farmacji, urządzeń medycznych, motoryzacji, fmcg oraz komunikacji i zaawansowanych technologii.

Twoje zadania

  • Przeprowadzanie testów manualnych;
  • Opracowywanie dokumentacji testowej;
  • Zarządzanie testami oraz wynikami testów;
  • Zgłaszanie błędów;Udział we wdrażaniu oprogramowania;
  • Współpraca z zespołem klienta.

  • Tytuł magistra lub inżyniera studiów kierunków informatycznych lub innych kierunków ścisłych;
  • Doświadczenie komercyjne jako tester manualny;
  • Znajomość Jiry;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Mile widziane:

  • Znajomość X-Ray
  • Doświadczenie z urządzeniami mobilnymi Android/iOS

Umiejętności
JIRA
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Białystok, Kielce, Zielona Góra, Łódź, Poznań 600
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • Node.js
  • Vue.js
  • .Net
  • IoT
  • AR
  • Java Script
  • Angular
  • Cloud AWS