Software Tester

E NET PRODUCTION
Mid
7 000 - 13 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Bracka 28a, Katowice Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26 dni

Czeka Cię bezpośrednia współpraca z doświadczonym zespołem Software Testerów, Software Developerów czy Konsultantami ds. Systemu E-commerce firmy ENP. Twoim zadaniem będzie współtworzenie, rozwijanie i wspieranie jednego z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce i dziennie obsługuje miliony użytkowników internetowych. Na naszym systemie swoje działania on-line prowadzą takie marki jak: Media Markt, Media Expert, Samsung, Avans, Salony Agata, Sizeer, Timberland, Kler, CCC.

Twoje zadania

  • Przeprowadzanie testów manualnych systemu e-commerce.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i scenariuszy testowych.
  • Analiza jakości aplikacji webowej w środowisku testowym.
  • Raportowanie błędów w zakresie realizowanych testów.
  • Projektowanie i rozwijanie zautomatyzowanych skryptów testowych.
  • Współpraca z zespołem w ceremoniach scrumowych.

Kogo szukamy?

Wymagania

  • Minimum rok pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość JavaScript, Cypress.
  • Doświadczenie w testach webowych.
  • Doświadczenie w testach REST API.
  • Znajomość narzędzia Postman.
  • Znajomość baz danych SQL oraz NoSQL.
  • Wiedza w obszarze testów automatycznych i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku.
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji testów.
  • Znajomość systemów kontroli wersji kodu- Git.
  • Znajomość systemów zarządzania błędami i projektami (mile widziana Jira).
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność i samodzielność.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na efektywne. zapoznanie się z dokumentacją techniczną i tworzenie instrukcji w języku angielskim.

Mile widziane

  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk w programowaniu testów automatycznych.
  • Znajomość systemu Linux.
  • Znajomość narzędzia BrowserStack.
  • Znajomość SCRUM.
Umiejętności
SQL
Postman
Metodologia QA
Cypress
GIT
JavaScript
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Software do zarządania projektami
Jira
Testowanie
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
45%
20%
Samorozwój
10%
Opisywanie scenariuszy testowych
10%
Wsparcie klienta
5%
Spotkania
5%
Tworzenie dokumentacji technicznej
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia

Proces rekrutacji

- 7 dni
Rozmowa telefoniczna
Rozmowa techniczna
Decyzja

Katowice 200+
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Symfony
  • JavaScript