Regular Angular Developer

GENESISMOBO
Mid
8 000 - 14 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Wróbla 33,, Warszawa

Szukamy Regular Angular Developer'a który dołączy do niewielkiego, ambitnego i zgranego zespołu, rozwijającego nasze oprogramowanie.

 U nas liczą się chęci do działania - tworzenia, reszta wyjdzie sama.

 Nie jesteśmy software house'em.

 ... jeśli naprawdę lubisz kodować, wyzwania to dla Ciebie czysta przyjemność - szczególnie kiedy się im podoła ;), a luźna, przyjazna atmosfera jest tym czego również szukasz to zachęcamy do zapoznania się z poniższą treścią i jednocześnie zapraszamy do aplikowania.

GenesisMobo jest firmą w 100% opartą o polski kapitał, posiadającą duże doświadczenie technologiczne i mocne referencje na rynku polskim. Zajmujemy się m.in. projektowaniem oprogramowania i aplikacji mobilnych związanych z branżą transportową, w głównej mierze z transportem publicznym(miejskim). Ponadto jesteśmy firmą projektującą i wytwarzającą urządzenia związane z transmisją danych, lokalizacją pojazdów czy monitoringiem. Jesteśmy dumni z naszego zespołu oraz produktów które stworzyliśmy dla naszych Klientów i Pasażerów.

Twoje zadania

Zajmowałbyś się ... uszczęśliwianiem użytkowników naszych aplikacji :) poprzez:

  •  projektowanie i pisanie kodu dla nowych funkcjonalności w naszych aplikacjach
  •  poprawianie istniejących funkcjonalności
  •  testowanie tego co napisałeś i czasami tego co napisali inni
  •  współpracę z grafikiem oraz back-end developer'ami

Kogo szukamy?

Wymagane umiejętności:

  • biegłe posługiwanie się językiem TypeScript
  • bardzo dobra znajomość Angulara
  • znajomość HTML, CSS (LESS)
  • umiejętność testowania oprogramowania poprzez pisanie testów jednostkowych (Jasmine, Karma, Jest)
  • oraz testów e2e (Cypress)
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • praktyczna znajomość takich zagadnień jak REST API, Websocket

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość konteneryzacji (Docker)
  • podstawowa znajomość konfiguracji NGINX
  • podstawowa znajomość konfiguracji CI/CD

Dodatkowe informacje:

  • szukamy osoby do dłuższej współpracy
  • wymagane doświadczenie komercyjne jako Developer: 2+ lat (liczy się nie tyle doświadczenie komercyjne ale umiejętności i mocna chęć do nauki!)
  • mile widziane wykształcenie: informatyka/matematyka/fizyka/inne kierunki politechniczne
  • angielski na poziomie swobodnego czytania oraz rozumienia dokumentacji technicznej, polski na poziomie swobodnego komunikowania się w biurze

Umiejętności
TypeScript
Angular
GIT
HTML
CSS