Mid Angular Developer

House Of Angular
Mid
8 000 - 16 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

Siemka!

Nasz Angularowy zespół nabiera wiatru w żagle i dlatego szukamy Angular Developera dla którego praca z użyciem TypeScripta i Angulara to "bułka z masłem" i razem z nami chce tworzyć rozwiazania w Angularze na Europę i Świat.

Kim jesteśmy?

  • Aktualnie nasz zespół składa się z 12 Angular Developerów w dwóch teamach Angularowych.
  • Z pasją tworzymy najlepsze rozwiązania frontendowe dla klientów z całej Europy i Świata.
  • Sponsorujemy NGRX, NestJS, tworzymy Angular.love
  • Sponsorujemy projekty, z których korzysta nasz zespół (np. Bronze Sponsor of ngrx, Bronze Sponsor of NestJS )
  • Jesteśmy partnerem NG Poland, ng-conf, NestJS
  • Tak pracujemy: Facebook
  • Więcej o nas znajdziesz tutaj: houseofangular.io

Dokąd zmierzamy?
Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak na razie dobrze nam to idzie.

Co w tym jest dla Ciebie?

  • Praca na pełen etat lub jego część
  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów - 10+ osób w zespole Angularowym
  • Dedykowane osoby do HTML / CSS w teamie
  • Elastyczne możliwości rozwoju i zmiany na inną technologię
  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty
  • Możliwość zmiany na inną technologię np. NestJS
  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy
  • Komfortowe warunki pracy (zaopatrzona kuchnia, fun room, play room itd.)

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:

  • 1. Telefonu od Natalii.
  • 2. ❌ Brak etapu HR ❌ 😉
  • 3. ✔️Spotkanie techniczne z naszym Angular Team Leaderem Krzyśkiem lub Mateuszem.
  • 4. No i na koniec, możesz spodziewać się oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Twoje zadania

Co i jak będziesz z nami robić?

⌨️ Projektować i tworzyć interfejsy do aplikacji webowych

⌨️ Tech stack typowego projektu: Angular 11+, RxJS, TypeScript, ngrx, Angular CLI, dodatkowo: Angular Material

⌨️ Jeśli będziesz chciał/a to:  weźmiesz udział w prezentacjach, warsztatach, brać udział w meetupach itd.

  • weźmiesz udział w prezentacjach, warsztatach, brać udział w meetupach itd.
  • będziesz miał przeznaczony czas na zadania nastawione na rozwój osobisty i zespołowy
  • weźmiesz udział w projektach Open Source
  • wkład w zewnętrzne projekty Open Source, z których korzystamy ( np. NgRx, ngneat, NestJS )

Kogo szukamy?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dobra znajomość Javascript, TypeScript i RxJS
  • Minimum rok dobrego doświadczenia w Angular
  • Mile widziana znajomość ngrx/store lub redux
  • Mile widziana umiejętność pisania testów jednostkowych (Karma/Jest)
  • Znajomość HTML / CSS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii

Umiejętności
TypeScript
Javascript
RxJS
HTML
CSS
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 40
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Angular
  • Java
  • Node.js
  • iOS
  • Android
  • Drupal
  • JavaScript
  • React
  • jQuery