Administrator systemowy/DevOps

DevOps

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Udziałem w procesie budowy, rozwoju i utrzymania środowisk developerskich/testowych, zarówno po stronie Asseco, jak i Klienta. W szczególności w środowiskach GCP.
  • Budową i usprawnianiem procesów DevOps w infrastrukturze działu i Klienta.
  • Wspomaganiem procesu migracji aplikacji na środowiska chmurowe.
  • Tworzeniem skryptów w Ansible i TerraForm. Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk.
  • Analizą funkcjonowania systemów i aplikacji pod względem wydajności i bezpieczeństwa. Udział w testach rozwiązań w tym zakresie.
  • Bieżącym monitorowanie i reakcją na powiadomienia do wspieranych aplikacji czy systemów.
  • Administracją systemów działu takich jak: GitLab, Jenkins, Jira, Linux
  • Tworzeniem dokumentacji wdrażanych czy utrzymywanych systemów/rozwiązań.

Kogo szukamy?

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji systemami Unix/Linux, Windows
  • Znajomość narzędzi wspierających process CI/CD (Continuous Integration/Continuous Delivery)
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze konteneryzacji (Kubernetes, Docker)
  • Znajomość języków skryptowych

Mile widziane:

  • Znajomość Google Cloud Platform lub innych platform chmurowych.
  • Ogólne doświadczenie programistyczne
  • Znajomość Terraform i/lub Ansible, w tym umiejętność tworzenia skryptów w celu automatyzacji procesów
  • Znajomość systemów kontroli wersji GitLab
  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych wraz z umiejętnością tworzenia zapytań SQL. Mile widziana znajomość Postgres i/lub GCP PostgreSQL
  • Znajomość takich narzędzi jak: Jenkins, Gitlab, Maven, Ansible, Nexus, Artifactory
  • Umiejętności i wiedza z obszaru zabezpieczania systemów i aplikacji
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej i administracyjnej

Umiejętności
Unix lub Linux
Windows
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#