Wdrożeniowiec ERP

ERP

Skłodowscy
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Marki Łomża
Praca zdalna
40%

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 160 pracowników i obsługuje ponad 1000 Klientów o różnych profilach działalności. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe, finansowe i prawne. Nasze priorytety to bezwzględne wywiązywanie się ze zobowiązań, wysoki standard usług, dzielenie się wiedzą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Obejmując pieczę nad powierzonymi obowiązkami kierujemy się zasadami rzetelności i uczciwości. Zaufanie Klientów to dla nas największa wartość.

Działamy na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości ponad 25 lat. Od zawsze najważniejsi byli dla nas Klienci – ich poczucie bezpieczeństwa, zadowolenie z obsługi, ich zaufanie. Uważnie słuchamy tego, co mówią i konsekwentnie rozszerzamy ofertę dostosowując ją do ich potrzeb. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w outsourcingu, kompetentna kadra pracownicza oraz dogłębna znajomość procesów biznesowych i finansowo-księgowych oparta o najnowocześniejsze technologie informatyczne.

Twoje zadania

  • realizacja projektów związanych z wdrożeniem i integracjami systemu ERP
  • analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • wsparcie obecnych Klientów w rozwiazywaniu bieżących problemów
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania
  • tworzenie zapytań i procedur SQL

  • znajomość MS SQL – pisanie zapytań, tworzenie widoków, procedur, funkcji
  • otwartość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów personalnych
  • kreatywność i ciekawość
  • sumienność i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych i/lub gospodarki magazynowej
  • znajomość CrystalReports
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP

Umiejętności
MS SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Waterfall
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nadzór nad bieżącym utrzymaniem systemów
40%
Zbieranie wymagań
30%
Testowanie
10%
Zadania z zakresu business development
10%
Zadania z obszaru architektury
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe

Proces rekrutacji

rozmowa kwalifikacyjna

Skłodowscy

Marki, Łomża 160
Technologie i umiejętności
  • SQL
  • ERP