Programista Java

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem naszych zespołów poszukujemy do nich doświadczonych Programistów Java. Zatrudnione przez nas osoby będą pracować przy sztandarowym systemie Asseco Poland dla instytucji bankowych.

Zapoznaj się ze szczegółami i dołącz do nas!

Praca odbywa się obecnie w formie zdalnej, po ustaniu pandemii w modelu hybrydowym (zdalnie oraz z naszego biura w Krakowie, Rzeszowie lub Łodzi)

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Rozwój i utrzymanie obecnego oprogramowania,
  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o język Java oraz relacyjną bazę Oracle, w tym udział w projektowaniu i modelowaniu nowych rozwiązań,
  • Wsparcie merytoryczne i technologiczne z zakresu utrzymywanych przez zespół produktów oraz technologii w nich użytych,
  • Udział w projektach typu PoC (weryfikacje użyteczności technologii)

 Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość Java 8 i wyższej, Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w implementacji aplikacji z wykorzystaniem technologii JEE (Spring, REST, Web Services)
  • Znajomość framework-a Spring w tym znajomość projektów: Spring Boot, Spring Data, Spring REST
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle,
  • Znajomość technologii internetowych (HTML, JS, CSS)
  • Podstawowa znajomość narzędzi: Gradle, Maven, GIT
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu wzorców projektowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji trójwarstwowych,
  • Doświadczenie w roli Lidera Technologicznego,
  • Znajomość SQL, PL/SQL,
  • Podstawowa znajomość UML,
  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością i skalowalnością aplikacji trójwarstwowych,
  • Znajomość mechanizmów strojenia wydajnościowego bazy danych Oracle
  • Znajomość framework-a Vaadin,
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi JBoss, WebShpere, Weblogic, w tym umiejętność diagnozowania / rozwiązywania problemów w działaniu aplikacji na ww. serwerach

Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
Rest
Web Services
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#