Programista Android

Android, Kotlin, Retrofit, Android Annotations, Dagger, UI/UX

Nest Bank S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • Rozwój nowej aplikacji związanej z bankowością mobilną,
  • Rozwiązywanie problemów, które pojawią się podczas realizacji projektów,
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UI/UX
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych
  • Współpraca z innymi komórkami Banku

Kogo szukamy?

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu komercyjnych aplikacji w języku Java na platformę Android
  • Dobra znajomość środowiska Android, architektury i UX systemu Android
  • Praktyka w programowaniu w środowisku Android Studio, Android SDK,
  • Znajomość Kotlin, Retrofit, Android Annotations, Dagger
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych, w szczególności związanych z wydajnością aplikacji mobilnych
  • Dobra znajomość technologii webowych,
  • Doświadczenie w pracy z Git, Jira, Confluence,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Inicjatywa, kreatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Warszawa 501 - 1000
Technologie i umiejętności
  • Azure Cloud