Flutter Developer

Flutter/GIT

Live.Market Sp. z o.o.
Mid
Do 16 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
11 000 - 16 500
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa, Warszawa
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
23

  • Live.Market to pierwszy europejski marketplace w formule LiveCommerce.
  • Umożliwiamy konsumenckim markom premium sprzedaż poprzez livestreaming.
  • Poszukujemy developera aplikacji flutter do rozwoju projektu opartego o MobX-a i graphQL-a. Wymagane doświadczenie na poziomie mid-senior.

Twoje zadania

  • Aktywny rozwój aplikacji mobilnych na platformie Flutter
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym, zarządem,
  • Zaangażowanie w tworzenie planów rozwoju produktu

  • Znajomości zagadnień programowania obiektowego oraz projektowania aplikacji mobilnych
  • Znajomości Flutter SDK, doświadczenie minimum poziom regular
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Dobrego zrozumienia OOP/OOD;
  • Dobrego podejścia do testów i zapewnienia jakości (QA)
  • Znajomości wzorców architektonicznych (MobX) oraz UI (Material Design/Cupertino)
  • Zdolności do szybkiego uczenia się nowych technologii
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy zespołowej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Umiejętność pisania czystego, łatwego do utrzymania kodu
  • Zwracania uwagi na optymalizację własnych rozwiązań

Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenia ze streamingiem video
  • Doświadczenie w customizacji natywnych paczek napisanych w Kotlinie/Swifcie.
  • Realizacje komercyjnych projektów we Flutter
  • Znajomość GraphQL
  • Doświadczenie w CI/CD
  • Umiejętność pisania testów
  • Praktyczne rozumienie wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania aplikacji na Xamarin lub iOS lub Android
  • Umiejętność pisania czytelnej dokumentacji w języku angielskim
  • Potwierdzenie umiejętności poprzez aplikację w Google Play, App Store lub repozytorium GIT

Umiejętności
Flutter
Git
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
CPO + CTO
Technologię wybiera
CPO + CTO
Liczba równoległych projektów
1
Software do zarządania projektami
JIRA
Skład zespołu projektowego
6
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
2
Designerzy
CEO, Sales, Account
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
Narzędzia
Dodatkowy monitor
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
8 - 22
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Samorozwój
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 2 dni
Rozmowa
Portfolio Kandydata
Analiza Naszego Kodu

Warszawa
Technologie i umiejętności
  • Flutter