Analityk biznesowy - Salesforce

Sii Polska
Mid
550 - 950
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
al. Niepodległości 69, Warszawa Kopcińskiego 79, Łódź ul. Grunwaldzka 472e , Gdańsk ul. Na Ostatnim Groszu 3, Wrocław ul. Tischnera 8, Kraków ul. Szeligowskiego 6B, Lublin Al. Roździeńskiego 1a,, Katowice ul. Jasnogórska 79, Częstochowa Plac Kościeleckich 3, Bydgoszcz al. J. Marjańskiego 3, Białystok ul. Zygmunta Starego 24B, Gliwice ul. Królowej Jadwigi 43, Poznań Al. Tadeusza Rejtana 20, Rzeszów ul. Kossaka 20, Piła Remote
Praca zdalna
100%

Jesteś dobrym analitykiem biznesowym? Znasz platformę Salesforce "jak własną kieszeń"? Chcesz rozwijać swoje kompetencje, pracując dla firmy, która jest certyfikowanym partnerem Salesforce (tak, to Sii!)? Jeśli Twoja odpowiedź to 3 x TAK - daj się poznać, wyślij do nas swoje CV! Możesz stać się częścią zespołu, realizującego projekt dla światowego koncernu farmaceutycznego, bądź dla międzynarodowego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją oraz promocją dóbr konsumpcyjnych.

Twoje zadania

  • Przygotowywanie raportów i modelowanie danych związanych z projektem
  • Komunikowanie się z użytkownikami, architektami i deweloperami w celu zrozumienia wymagań i uzgadniania nowych rozwiązań
  • Mapowanie procesów biznesowych
  • Projektowanie nowych funkcjonalności
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, planowanie sprintów, projektowanie dashboardów
  • Koordynacja zgodności systemu w stosunku do wymagań biznesowych
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji
  • Parametryzacja oraz konfiguracja rozwiązania
  • Zarządzanie środowiskami testowym i produkcyjnym Salesforce

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego
  • Dobra znajomość platformy Salesforce
  • Znajomość technik zbierania, analizy, estymacji i prezentacji wymagań
  • Umiejętność tworzenia oraz koordynacji procesu wytwarzania dokumentacji projektowej
  • Praktyczna znajomość UML i BPMN
  • Znajomość zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania
  • Umiejętność przełożenia procesów biznesowych na konfigurację
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej

Umiejętności
Salesforce
UML
BPMN
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna
Weryfikacja techniczna
Spotkanie z klientem
Decyzja

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker