Tester oprogramowania

  • Asseco Poland S.A.
  • Rzeszów
  • Umowa o pracę
  • 09.08.2019

Asseco Poland S.A.

Wymagania

Poziom doświadczenia: Junior

Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania oraz procesu testowania oprogramowania
  • Umiejętność opracowywania przypadków i scenariuszy testowych
  • Umiejętność planowania i opracowywania projektu testów
  • Sprawne budowanie i wykonywanie podstawowych instrukcji SQL
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Umiejętność przetwarzania informacji z wykorzystaniem MS Excel

Mile widziane będą:

  • Doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum)
  • Umiejętność analizowania kodu aplikacji (C#, Java, JavaScript, Angular)
  • Wykorzystywanie (składowanie, wyszukiwanie, porównywanie, analizowanie zawartości, śledzenie zmian) oprogramowania GIT/GITLab
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium, JMeter, SOAPui)
  • Doświadczenie z systemem JIRA

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • SQL
Potrzebne i możemy Cię ich nauczyć:
  • Selenium
Mile widziane:
  • C# lub Java
  • JavaScript lub Angular
  • GIT lub GITLab
  • Selenium lub JMeter lub SOAPui
  • JIRA

Projekt, w którym możesz pracować

Masz pierwsze doświadczenie w testowaniu i chcesz pracować przy złożonych systemach dla największych instytucji rządowych np. Ministerstwa Sprawiedliwości? A może chcesz poznawać nowe narzędzia i rozwijać się w automatyzacji testów? Jeśli tak, dołącz do Teamu Asseco.

Czym będziesz się zajmować?

  • Opracowywaniem projektów testów, scenariuszy i przypadków testowych
  • Automatyzacją testów
  • Realizacją testów manualnych i automatycznych
  • Raportowaniem błędów, opracowywaniem raportów z testów
  • Tworzeniem dokumentacji użytkownika, wsparciem użytkownika
  • Analizą i definiowaniem wymagań oraz oczekiwań użytkowników
  • Przygotowywaniem środowiska testowego

Testowanie

  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testy systemowe
  • Pentesty
  • Testy wydajnościowe
  • Testowanie manualne
  • Automatyzacja testów
  • CI

Zarządzanie projektami

  • Metodyka: scrum

Narzędzia

  • Laptop
  • Komputer stacjonarny
  • Dodatkowy monitor
  • Słuchawki
  • Osobista szafka
  • Telefon służbowy
  • Swoboda doboru narzędzi

Środowisko pracy

  • Przełożony techniczny
  • Open space
  • Pokoje
  • Dress code
  • Elastyczne godziny pracy

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Asseco Poland S.A. ...