WordPress Developer

  • Netizens
  • Katowice
  • Umowa dowolna
  • 08.07.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych opartych o WordPress’a
  • bardzo dobra znajomość platformy WordPress (custom post type, custom taxonomies, W3 Total Cache, ACF Pro, WPML, multisite)
  • bardzo dobra znajomość PHP (pisanie wtyczek WordPress, integracja WordPress’a z zewnętrznymi systemami)
  • dobra znajomość WP REST API
  • dobra znajomość JavaScript (vue.js, jQuery), AJAX
  • umiejętność tworzenia motywów WordPress
  • podstawowa znajomość́ HTML, CSS (za jakość warstwy front-end odpowiedzialni są niezależni web-developerzy)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie specyfikacji projektu

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • WordPress
  • PHP
  • WP REST API
  • JavaScript
  • HTML
  • CSS
Mile widziane:
  • MySQL
  • SQL
  • Technologie mobilne (RWD)

Projekt, w którym możesz pracować

Opis stanowiska:

  • programowanie serwisów/aplikacji internetowych opartych o platformę WordPress
  • rozwój istniejących projektów
  • dokumentowanie pisanego przez siebie kodu

Oferujemy:

  • stały rozwój i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
  • pracę przy ciekawych projektach
  • współpracę z najlepszymi specjalistami IT
  • nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany) wzbogacone o piłkarzyki i hulajnogi
  • firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu
  • wyjątkowy sposób doceniania pracowników, a dla najlepszych wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Netizens ...