Front End Developer

Limango Polska sp. z o.o.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
20%
Płatny urlop
20-26

Developera frontendów i entuzjasty nowoczesnych technologii. Kogoś kto aktywnie poszukuje optymalnych rozwiązań i potrafi rozwiązywać problemy.

Twoja rola i główne zadania:

To co lubisz i chcesz robić przez najbliższe lata – czyli tworzenie systemów frontendowych i zmienianie świata na lepsze 😊

Tworzenie warstwy prezentacji (HTML i CSS) – ok. 60% czasu

Praca na styku frontendu i backendu (node.js, react.js, REST API) – ok.

Współtworzenie kultury dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń,

Dbanie o jakość kodu własnego i udział w Code Reviews,

Udział w pełnym procesie developerskim SCRUM/Kanban

Nasz stos technologiczny i organizacyjny:

ES6/Typescript (node.js, react.js, puppeteer)

HTML5, SCSS, CSS

Git, REST API, Webpack

SCRUM, Kanban, Continous Delivery

Oferujemy:

Wpływ na ambitny i międzynarodowy projekt (nowa platforma sprzedaży dla grupy Limango)

Możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,

Przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne

Pracę w bardzo klimatycznym biurze w okolicach wrocławskiego Rynku,

Możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,

Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,

Darmowe lekcje języka angielskiego i niemieckiego z charyzmatycznymi lektorkami,

Prywatną opiekę zdrowotną – chociaż stawiamy na aktywność fizyczną, wyznając zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć,

Nieograniczony dostęp do latte macchiato, cappuccino lub americano oraz owocowe poniedziałki!

  • Chęć rozwoju w kierunku technologii frontendowych / fullstack
  • Komercyjne doświadczenie w technologiach HTML, CSS, JS
  • Komercyjne doświadczenie i umiejetność programowania w javascript ES6/Typescript
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność formułowania jasnego przekazu w zakresie technologii
  • Orientacja w technologiach sieciowych, protokołach i standardach webowych
  • Umiejętności łączenia świata backendu oraz frontendu będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć nauki programowania w Go

Umiejętności
JavaScript
HTML
CSS

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
architekt, zespół
Technologię wybiera
zespół
Software do zarządania projektami
Jira
Skład zespołu projektowego
6
Programiści
Product Owner, Scrum Master
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Spotkania
15%
Samorozwój
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
5%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Inne
  • Imprezy integracyjne

Wrocław, Monachium 130
Technologie i umiejętności
  • Golang
  • Javascript
  • React.js