Specjalista ds. IT

  • NAU
  • Warszawa
  • Umowa o pracę
  • 25.06.2019

NAU

  • Warszawa
  • Technologie w firmie:

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

- znajomości zagadnień sieciowych LAN I WAN, znajomość usług DNS, DHCP, WDS, WSUS, serwery wydruków,

- dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającego na zrozumienie dokumentacji technicznej,

- komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • PowerShell
  • Windows Server
  • Hyper-V
  • MS SQL
Mile widziane:
  • LINUX
  • VOIP (ASTERISK)

Projekt, w którym możesz pracować

Praca w 2-3 osobowym zespole IT w firmie zatrudniającej 130 osób. Zarządzanie siecią, konfiguracja oprogramowania, codzienne wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania codziennych problemów.

Szczegółowy zakres obowiązków:

W naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:

  • zarządzanie siecią, zapewnienie bezpieczeństwa systemów i sieci,
  • instalowanie i konfigurowanie oprogramowania, wsparcie dla systemów wewnętrznych,
  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi oraz rozwiązywania problemów,
  • nadzór nad prawidłową pracą urządzeń wspomagających w firmie,
  • automatyzacja procesów zarządzania infrastrukturą IT,
  • wsparcie dla użytkowników systemów informatycznych,
  • bieżące monitorowanie sieci informatycznych i sprzętu komputerowego,
  • współpraca z dostawcami usług serwisowania sieci i urządzeń telekomunikacyjnych,
  • udział w projektach wdrożeniowych nowych technologii usprawniających pracę firmy.

Nasza oferta:

  • Ty decydujesz o formie współpracy – umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia,
  • praca w małym 2-3 osobowym zespole IT,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, zniżki do teatru i kina,
  • praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • owocowe dni w biurze, kawa i herbata bez limitu,
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy: znajdujemy się 5 minut od stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Narzędzia

  • Laptop
  • Komputer stacjonarny
  • Dodatkowy monitor
  • Słuchawki
  • Osobista szafka
  • Telefon służbowy
  • Swoboda doboru narzędzi
  • System operacyjny

Środowisko pracy

  • Przełożony techniczny
  • Open space
  • Pokoje
  • Dress code
  • Elastyczne godziny pracy
  • Godziny pracy biura: 9 - 17

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest NAU ...