Inżynier/-ka Rozwoju Usług w Chmurze (junior/mid)

T-Mobile Polska S. A.
Junior
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Dzięki przyjętej strategii T-Mobile przekształca się w nowoczesną firmę technologiczną. Ważnym elementem tej strategii jest współpraca z dostawcami usług w chmurze. Wśród partnerów znalazł się AWS będący dostawcą największej, publicznie dostępnej chmury obliczeniowej na świecie.

Aby wykorzystać zachodzące zmiany organizacyjne oraz możliwości chmury obliczeniowej chcemy zbudować i rozwijać zespół o ponadprzeciętnych kompetencjach, efektywny, innowacyjny, nastawiony na realizację wspólnego celu.

Ostatnie dwa lata potwierdzają, że T-Mobile dba o swoją markę i wie, że szacunek dla pracownika i docenianie zawsze są w cenie, niezależnie od warunków zewnętrznych (pandemii), w jakich firma funkcjonuje.

Dlatego zapraszamy do naszego zespołu osoby ambitne, poszukujące nowych wyzwań, zafascynowane najnowszymi technologiami zapewniając, że znajdą stabilne warunki do realizacji najciekawszych projektów zachowując czas na dbanie o relacje pozazawodowe, czy pielęgnowanie swoich pasji.

Twoje zadania

  • Współpraca z architektami podczas realizacji projektów przy wykorzystaniu chmury AWS
  • Opracowanie i aktualizowanie katalogu usług zdefiniowanych i wdrożonych w chmurze (Terraform, CloudFormation)
  • Konfiguracja i utrzymanie usług w chmurze AWS na potrzeby realizacji projektów w różnych obszarach: analityka, IoT, Machine Learning
  • Automatyzacja procesu wdrażania usług w chmurze (CI/CD)
  • Budowanie środowisk Sandbox, Test & Dev i wyższego rzędu

Kogo szukamy?

  • Znajomość Docker i Kubernetes
  • Praktyczna znajomość rozwiązań chmurowych wykorzystujących usługi oferowane przez AWS: EC2, ECS, EKS, RDS, S3, ALB, Route53, VPC etc.
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux i MS Windows
  • Umiejętność budowy usług w chmurze jako kodu: CloudFormation lub Terraform
  • Doświadczenia w automatyzacji usług w chmurze przy pomocy Ansible/Chef
  • Znajomość sieci TCP/IP - sieci VLAN, IPSec i certyfikatów SSL, PKI
  • Umiejętność posługiwania się aplikacjami Jira/Confluence, OpenVPN, Bitbucket/Git, Active Directory/LDAP, Jenkins
  • Umiejętność programowania w języku Python lub Ruby
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętności
Docker
Kubernetes
Python lub Ruby
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE