.NET Developer z językiem niemieckim

Accenture Advanced Technology Center Poland
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Łódź Katowice Remote
Praca zdalna
100%

Poznaj zespół pasjonatów technologii i zostań jego częścią w jednym z biur Accenture Advanced Technology Center. Dołączysz do projektu dla wiodącej firmy niemieckiej z branży motoryzacyjnej. Będziesz zajmował się tworzeniem nowych aplikacji oraz rozwijaniem już istniejących w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Rozwijaniem i utrzymaniem aplikacji,
  • Integracją nowych aplikacji do istniejących obszarów,
  • Ulepszaniem procesów i wdrażaniem zmian, aktualizacji zgodnie z przedstawionymi wymaganiami,
  • Analizą wymagań i doradztwem w zakresie rozwiązań funkcjonalnych i / lub technicznych.

Kogo szukamy?

 Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Komercyjnego, kilkuletniego doświadczenia na stanowisku programisty .NET.
  • Znajomości takich technologii, jak: .NET Core, NET Framework, MS SQL
  • Doświadczenia w realizowaniu projektów webowych w Agile.
  • Znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w technologiach: ASP.NET MVC, HTML5, JavaScript, Angular, vue.js.

Umiejętności
.NET
.NET Core
MS SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Łódź, Katowice 700+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • C#