.NET Developer with Azure

Accenture Advanced Technology Center Poland
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Katowice Łódź Remote
Praca zdalna
100%

Szukamy entuzjastów technologii Microsoft, którzy chcieliby rozwijać się we współpracy z klientami z całego świata, z wielu branż. W ramach Naszego zespołu budujemy kompetencje w obszarach: Apps&Infra, Data&AI, Business Applications oraz IoT.

Aktualnie do Naszego zespołu Apps&Infra poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem aplikacji webowych, integracją i migracją systemów. Razem z Naszym zespołem Data&AI zajmujemy się również developmentem oraz migracją aplikacji na platformie Microsoft Azure.

Aplikuj do nas i dołącz do rozwijającego się zespołu praktyki Microsoft w Łodzi i Katowicach.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • customizacją i implementacją rozwiązań w oparciu o technologie/produkty MS,
  • wsparciem zespołów integracyjnych oraz migracyjnych.

Kogo szukamy?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w .NET Core (wersja 2.1+), .NET Framework (wersja 4.6.1.+),
  • Minimum 2-letniego doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości j.angielskiego.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość JavaScript oraz frameworków front-end (Angular/React JS);
  • Doświadczenie w: Azure, Docker, Kubernetes, Azure DevOps;
  • Doświadczenie z narzędziami CI/CD.

Umiejętności
.NET Core
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Łódź, Katowice 700+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • C#