Programista Frontend

CENEO.PL
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Legnicka 48 G, Wrocław

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Programista Front-End. Dołącz do nas już dziś!

Twoje zadania

  • codzienna praca z HTML, CSS, JavaScript
  • praca w SCRUM
  • rozwijanie elementów frontendowych (projektowanie, kodowanie)
  • aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • bezpośrednia, stała współpraca z Działem Rozwoju Produktu
  • projektowanie layoutów w oparciu o zasady RWD

  • wymagana znajomość JavaScript, JQuery, TypeScript, HTML, CSS3, Angular
  • mile widziane: C#
  • umiejętność pracy w MS VisualStudio, MS VisualCode
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (grunt, gulp, webpack)
  • mile widziana znajomość narzędzi: Photoshop, Illustrator, Adobe XD
  • wyczucie estetyki oraz znajomości standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju części frontend
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów ze szczególnym uwzględnieniem dobrych praktyk UX
  • znajomość zagadnień związanych optymalizacją pod kątem SEO, Pagespeed, Mobile First Indexing i narzędzi diagnostycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, pomysłowość
  • terminowość, przywiązanie do detali
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Umiejętności
HTML
CSS
JavaScript
jQuery
TypeScript
Angular
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Testowanie
Testy wydajnościowe
Narzędzia
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

CENEO.PL

Wrocław ~200
Technologie i umiejętności
  • .Net
  • C#
  • Azure