Tester Gier

Tester Gier

Lionbridge Poland
Junior
Rekrutacja online
Warszawa

Opis projektu

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

  • wykrywanie błędów w grach - od tych oczywistych, do wymagających wytężenia zmysłów i czasu reakcji do maksimum,
  • wykonywanie raportów w języku angielskim,
  • dostarczanie informacji zwrotnej dla twórców gier i proponowanie sugestii poprawy jakości i grywalności,
  • współpraca z zespołem testerów, akutalizacja przypadków testowych

Kogo szukamy?

Nasz idealny nowy  tester ma:

  • pasję do gier, najlepiej z doświadczeniem na różnych platformach - konsolach, PC, mobilki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2 - bardzo dobra komunikacja w języku pisanym i mówionym,
  • spostrzegawczość i analityczne podejście do rozwiazywania problemów,
  • doświadczenie w testowaniu (mile widziane, ale niekonieczne).
Umiejętności
Windows

Jak pracujemy?

Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Środowisko pracy
Open space
Pokoje

Bonusy

Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 1200
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Python
  • JavaScript