Junior Cloud Developer

PKO BP Finat
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Łódź
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
26 dni

Opis projektu

Projekt - Integrator Chmurowy.

Twoje zadania

  • budowa, rozwój oraz utrzymywanie oprogramowania w technologiach chmury obliczeniowej z wykorzystaniem dostępnych mechanizmów i narzędzi
  • współpraca przy projektowaniu, wdrażaniu oraz migracji systemów klienta do rozwiązań chmurowych
  • współpraca w zakresie definiowania usług chmurowych oferowanych klientom, ich skalowania i szacowania
  • współpraca z zespołami projektowymi realizującymi zadania wdrażania i migracji aplikacji klientów do chmury
  • współpraca z firmami oferującymi rozwiązania chmurowe

Kogo szukamy?

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w językach programowania C#, .Net, .Net Core, Java
  • masz podstawową wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania w technologiach chmurowych (Azure, Google Cloud Platform, AWS)
  • znasz bazy danych w zakresie tworzenia struktur, algorytmów oraz oprogramowania bazodanowego
  • znasz zagadnienia związane z integracją systemów
  • potrafisz rozwiązywać problemy techniczne i systemowe
  • posiadasz umiejętności analityczne, organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania czasem
  • znasz język angielski stopniu komunikatywnym

Umiejętności
Java
.NET
.NET Core
C#
GCP
AWS
Azure
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
1 etap

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle