Software Tester

Poszukujemy midów i seniorów!

  • B2Bnetwork
  • Warszawa, Sopot
  • 8 000 - 13 500 PLN netto / miesiąc
  • B2B
  • 06.06.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o profilu technicznym
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Talent do testowania oraz wyszukiwania defektów w oprogramowaniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • Mile widziana znajomość SQL

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • JIRA
Mile widziane:
  • SQL

Projekt, w którym możesz pracować

B2Bnetwork to polski startup specjalizujący się w obszarze Quality Assurance oraz tworzenia oprogramowania. Od 3 lat zarządzamy w całości procesami testowymi u naszych Klientów. Planujemy, wdrażamy oraz audytujemy procesy testowe, przeprowadzamy testy funkcjonalne, niefunkcjonalne oraz zajmujemy się ich automatyzacją. Nasi programiści pracują nad autorskim narzędziem TestFactory, a także tworzą oprogramowanie na projektach u Klientów.

Obecnie do projektów realizowanych przez nas i naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tester Oprogramowania.

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych w projektach związanych z integracją systemów bankowych i migracją danych
  • Współpraca ze starszymi testerami oraz zespołem developerów
  • Praca z dokumentacją projektową
  • Raportowanie przebiegu testów.

Oferujemy:

  • Rozwój – jesteśmy firmą specjalizująca się w Quality Assurance więc jesteśmy idealnym miejscem do poszerzania kompetencji – oferujemy szkolenia i pomoc bardziej doświadczonych kolegów.
  • Dbamy o ciało – dofinansowujemy karty sportowe i pakiet medyczny.
  • Integrację – lubimy się poznawać! Często razem wyjeżdżamy i spotykamy się aby spędzić wspólnie czas.

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Pomoc z wizą
  • Premia za dołączenie
  • Przelot
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest B2Bnetwork ...