.Net Developer

Performance Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Idzikowskiego 19, Warszawa

Programowanie to Twoja pasja? Wiesz czym są zasady SOLIDnego programowania? Chcesz tworzyć szyte na miarę aplikacje w oparciu o nowoczesne technologie dla globalnych marek w Polsce i na świecie? Jeżeli tak, to właśnie na Ciebie czekamy!

Szukamy Developera, który może pochwalić się min. rocznym doświadczeniem w programowaniu aplikacji w języku C#. Z naszej strony możemy zapewnić dużo rozwoju, nauki i dobrej zabawy! Lubimy to, co robimy, a programowanie dosłownie nas kręci!

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie może być w pracy! :)

Twoje zadania

  • będziesz projektować, rozwijać oraz utrzymywać aplikacje portalowe oparte o nowoczesny stos technologiczny z wykorzystaniem chmury Azure;
  • weźmiesz udział w zaprojektowaniu aplikacji od samego początku;
  • będziesz uczestniczyć w modelowaniu nowej aplikacji;
  • zajmiesz się tworzeniem zaawansowanej warstwy prezentacji w oparciu o bibliotekę React;
  • będziesz usprawniać bieżącą architekturę aplikacji;
  • skupisz się na naprawie błędów i rozwiązywaniu bieżących problemów.

Kogo szukamy?

Potrzebujemy człowieka, który:

  • ma doświadczenie w programowaniu w języku C# lub JavaScript;
  • dba o jakość kodu;
  • jest na bieżąco z nowościami w świecie IT;
  • czuje się odpowiedzialny za projektowaną aplikację oraz jej funkcjonowanie w docelowym środowisku;
  • chce się stale rozwijać i zdobywać nową wiedzę;
  • jest nastawiony na współpracę i wyniki całego teamu – cenimy pracę zespołową i takiej osoby szukamy!

Umiejętności
C#
React
JavaScript
Azure
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół
Technologię wybiera
architekt / zespół
Skład zespołu projektowego
3
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testowanie manualne
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
8:00 - 19:00
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Książki
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Warszawa 250
Technologie i umiejętności
  • Symfony
  • Docker
  • Azure / Google Cloud