PHP Developer

PHP 7

SellIntegro
Senior
8 000 - 16 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
9 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Grabiszyńska 163, Wrocław

SellIntegro to największy integrator systemów e-commerce do ERP w Polsce. Nasz zespół stale rośnie w siłę, aby odpowiedzieć na wciąż rosnące potrzeby Klientów, którzy chcą automatyzować pracę sklepów internetowych i stacjonarnych.

Twoje zadania

  • Pisanie nowych funkcjonalności dla sklepów internetowych
  • Poprawa wydajności platformy poprzez wdrażanie nowych technologii
  • Utrzymywanie aplikacji i systemów – monitoring, naprawa błędów i optymalizacja
  • Zaangażowanie w ustalenie zasad współpracy i integracji pomiędzy systemami, którymi będziesz się opiekował/a
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań dla liderów świata e-commerce
  • Zarządzanie serwerami (w podstawowym stopniu)
  • Tworzenie integracji pomiędzy systemami zewnętrznymi

Kogo szukamy?

Wymagania techniczne:

  • Praktyczna znajomość PHP 7
  • Doświadczenie w pracy z PrestaShop 1.7 (lub wersja niższa + deklarowana chęć do nauki 1.7)
  • Umiejętność tworzenia frontów aplikacji webowych w technologiach HTML, CSS, Javascript
  • Znajomość webservice, protokołu HTTP, REST/JSON
  • Znajomość języka SQL i silnika bazy danych MySQL
  • Swobodne poruszanie się w środowiskach Linuxowych i znajomość CRON
  • Stosowanie do codziennej pracy GITa
  • Znajomość Continuous Integration/Continuous Delivery i rozróżnianie Deployment od Releasu
  • Mile widziana znajomość React.js
  • Jeśli widzisz się w tej roli, wyślij nam odnośnik do stworzonego przez Ciebie sklepu na PrestaShop.

Wymagania kompetencyjne:

  • Otwartość i komunikatywność
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Zaangażowanie
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

Umiejętności
PHP
jQuery
css
HTML
JavaScript
MySQL
REST lub JSON
MS SQL
Continuous Integration lub Continuous Delivery
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Książki
Inne
  • Pokój relaksu

SellIntegro

Wrocław 60+
Technologie i umiejętności
  • #C
  • .net
  • ERP
  • git
  • AWS