Java Developer

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Poznań Warszawa
Praca zdalna
70%

Opis projektu

 Projekty realizowane dla branży finansowej, np.:

  • tworzenie aplikacji klasy CRM
  • projektowanie oprogramowania do automatyzacji i wsparcia procesów  biznesowych
  • migracja aplikacji do chmury Google, tworzenie nowej, która będzie rozwijana z myślą o uruchomieniu w chmurze.

Twoje zadania

  • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java
  • rozwój nowych aplikacji oraz modyfikacje istniejących(aplikacje dla  klientów i pracowników)
  • tworzenie testów (jednostkowych, systemowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu
  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań
  • współpraca przy tworzeniu wymagań biznesowych

Kogo szukamy?

To stanowisko może być Twoje, jeśli znasz :

  • Java, Spring Framework, Spring Boot, OOP,
  • wzorce projektowe,
  • REST, JSON, WSDL, JMS,  SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (MQ),
  • architekturę mikroserwisową,
  • DDD (Domain Driven Design),
  • DevSevOps/CI/CD,
  • Oracle DB,
  • narzędzia Maven, GIT
  • masz wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny.

Mile widziane:

  • znajomość technologii frontend js, React
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją
  • doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej
  • komunikatywność, terminowość, samoorganizacja

Umiejętności
Java
Spring
Spring Boot
REST
JSON
SOAP
DDD
Oracle Database
Maven
JMS
XML
Git
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
I Etap
II Etap
Decyzja

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle