Kierownik działu IT / Programista

REESCO sp. z o.o.
Senior
12 000 - 16 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Kurhan, Warszawa
Płatny urlop
26

  • W związku z tym, iż Reesco jako średniej wielkości firma, szczególną uwagę zwraca w swojej pracy na digitalizację i automatyzację procesów,
  • Szukamy osoby, która będzie kierowała działem IT (30% czasu) oraz wpierała całą grupę Reesco w zakresie rozwoju programowania autorskiego programu CRM (70% czasu).
  • Szukamy osoby, która będzie dla nas partnerem w rozwoju naszego autorskiego systemu CRM opracowanego na potrzeby zarzadzania procesami w firmie, oraz specjalistą podnoszącym jakość świadczonych przez nas usług.
  • Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług, wychodzeniu z inicjatywą, podejściu długofalowym nastawionym na rezultaty.

Twoje zadania

  • utrzymywanie i rozwój aplikacji webowych;
  • projektowanie i tworzeniu nowych aplikacji webowych;
  • refaktoryzacja kodu oprogramowania CRM;
  • zarządzanie budżetem IT;
  • koordynacja i nadzór pracy podległych pracowników oraz firm zewnętrznych współpracujących dla zapewnienia pełnej realizacji zadań;
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów, oprogramowania, sieci LAN i WAN oraz usług w "chmurze";
  • monitorowanie bezpieczeństwa w obszarze IT;
  • monitorowanie poziomu usług informatycznych, sprzętu IT oraz zasób informatycznych;
  • projektowanie infrastruktury informatycznej dla całej grupy Reesco, w oddziałach Reesco oraz biurach budów;
  • współudział w projektach innych działów w obszarze IT;
  • planowanie, organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników;
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu.

Kogo szukamy?

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości zasad programowania obiektowego, takich jak SOLID
  • znajomość co najmniej dwóch języków programowania, takich jak JavaScript, TypeScript, PHP
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka, takiego jak Laravel, CakePHP, Symphony
  • doświadczenie w technologiach front-end / UI, takich jak jQuery, Backbone, Bootstrap
  • doświadczenie w tworzeniu i korzystaniu z usług RESTful
  • znajomość Dart i Flutter, bądź chęć ich nauki
  • mile widziana znajomość konfiguracji i automatyzacji rozwiązań CI/CD, takich jak Azure DevOps, Git, Ansible itp.
  • umiejętności kierowania zespołem i zarządzania działem IT
  • umiejętności analitycznych, komunikacyjnych i interpersonalnych
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • znajomości języka angielskiego

Umiejętności
PHP
JavaScript
TypeScript
Backbone.js
Laravel lub CakePHP lub Symphony
Dart
Flutter
Zarządzanie projektami
Metodyka
Waterfall
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
TDD
Testowanie
Testy systemowe
Pentesty
Testowanie manualne
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Pokoje
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 15 dni
Rozmowa Kwalifikacyjna
Rozmowa z Przedstawicielem Zarządu

Warszawa 100
Technologie i umiejętności
  • Solid