Specjalista ds. Baz Danych

Pentacomp Systemy Informatyczne
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Twoje zadania

Zadania dla Ciebie:

  • projektowanie baz danych
  • administrowanie bazami danych (instalacja i konfiguracja, monitoring, kopie zapasowe, bezpieczeństwo) – szczególnie MySQL
  • optymalizacja i strojenie baz danych
  • tworzenie złożonych zapytań SQL i ich optymalizacja
  • pisanie skryptów automatyzujących generowanie danych testowych
  • zadania z zakresu ETL

Kogo szukamy?

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości przynajmniej jednej z następujących technologii baz danych: PostgreSQL, MySQL, Oracle
  • doświadczenia z: SQL, PL/SQL lub PL/pgSQL
  • praktycznej wiedzy z zagadnień: klastrowania Percona, Galera Cluster, load balancing, failover
  • umiejętności modelowania struktur baz danych
  • biegłego poruszania się w różnych formatach przekazywania danych – XML, JSON
  • praktyki w optymalizacji i strojeniu baz RDBMS
  • projektowania i implementacji fizycznego modelu danych
  • znajomości technik migracji danych pomiędzy różnymi platformami bazodanowymi i systemowymi
  • znajomości baz danych noSQL (MongoDB)

Mile widziane:

  • znajomość pracy w SCRUM

Umiejętności
MySQL lub PostgreSQL lub Oracle Database
PL/SQL / SQL
MongoDB
NoSQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Rekrutacja jednoetapowa

Warszawa 350+
Technologie i umiejętności
  • Java