Software Tester

Develtio
Mid
7 000 - 8 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
ul. Lewakowskiego 1a/19, Rzeszów
Praca zdalna
50%
Płatny urlop
26

Cześć! Nie jesteśmy, jak większość, ale jak większość ciągle poszukujemy dużej ilości osób do naszych projektów Develtio to Software House mający oddziały w Katowicach, Rzeszowie i Warszawie. Można powiedzieć, że już jesteśmy wszędzie - wdrożyliśmy standardy pracy zdalnej. Nasz zespół to prawie 50 os. i teraz potrzebujemy Ciebie, aby dostarczać jakościowe produkty dla naszych klientów.

Możesz pracować w biurze w Katowicach, Rzeszowie lub Warszawie albo zdalnie :)

Budujemy zespół luźnych i zaufanych relacji. Nie wierzymy w zarządzanie hierarchiczne - wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zmierzamy w jednym kierunku. Tworzymy niepowtarzalne projekty informatyczne, zachowując najwyższe europejskie standardy.

Jeżeli wiesz, jak zdenerwować developera kolejnym bugiem, jesteś zaangażowany(a) i dbasz o jakość to zapraszamy do naszego zespołu. Ważne! Nie szukamy po prostu testera. Szukamy osoby, która dopasuje się do zaangażowanego zespołu i będzie pilnowała jakości produktów dostarczanych dla Naszych klientów.

Twoje zadania

  • Tworzenie test planów, scenariuszy i przypadków testowych
  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych
  • Wsparcie zespołu podczas testowania aplikacji
  • Raportowanie błędów
  • Rozwój i wdrażanie automatyzacji w testach

Kogo szukamy?

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu aplikacji webowych / serwisów internetowych
  • Dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność tworzenia test planów i scenariuszy testowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i konsekwencja w dążeniu do celu
  • Otwartość na nowości z branży IT
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT/SVN)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej

Umiejętności
JavaScript
HTML5
MySQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile PM, Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
CTO / Zespół
Technologię wybiera
Architekt / CTO / Zespół
Liczba równoległych projektów
2
Software do zarządania projektami
Jira
Skład zespołu projektowego
4
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
1
Designerzy
Product Owner, Scrum Muster, Analityk
Testowanie
Testy systemowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
7 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
60%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
10%
Opisywanie scenariuszy testowych
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 10 dni
Wstępna weryfikacja umiejętności miękkich
Weryfikacja umiejętności testowania
Ostateczna decyzja i ustalenie warunków współpracy