ITSM Technical Consultant

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Nasz klient to firma konsultingowo-wdrożeniowa, która dostarcza innowacyjne rozwiązania z szeroko pojętego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów.

Aktualnie poszukujemy dla niego osoby na stanowisko : ITSM Technical Consultant

Twoje zadania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • konfigurację, implementację i wdrażanie systemów klasy ITSM  na środowisku u klienta,
  • udział w analizie wymagań funkcjonalnych systemów klasy ITSM,
  • przeprowadzanie szkoleń dla klienta końcowego.

  • minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ITSM
  • znajomość środowiska MS Windows i Active Directory na poziomie umożliwiającym konfigurację i instalację systemów klasy ITSM.
  • znajomość technologii baz danych MS SQL lub Oracle
  • umiejętność pracy w trybie projektowym ( metodyki Agile)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • zdolności analityczne

Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript