Senior / Regular BackEnd Developer (.NET Core)

.Net. Core (WebAPI)

Asseco Business Solutions
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Adama Branickiego 13, Warszawa Wrocławska 54, Katowice

Poszukujemy Senior/Regular BackEnd Developera (.Net Core), który będzie pracował nad stworzeniem od podstaw i rozwojem dużej aplikacji webowej.

Oferujemy pracę w kameralnym, ale doświadczonym zespole, w nowych technologiach (.Net Core/Angular/Kubernetess). Gwarantujemy realny wpływ na produkt oraz technologię, minimum 80% czasu rozwój nowych funkcjonalności.

Obecny stack technologiczny na projekcie:

• Backend: .NetCore / SQL Server

• Frontend: Angular / HTML/ CSS/ DevExpress

Twoje zadania

  • Budowanie od podstaw i rozwój dużej aplikacji HTML
  • Optymalizacja wydajności realizowanych zmian
  • Pisanie wysokiej jakości kodu i testów
  • Proponowanie rozwiązań w zakresie architektury
  • Ścisła współpraca z zespołem w zakresie tworzenia produktu i sugerowaniem lepszych rozwiązań
  • Dzielenie się wiedzą

Kogo szukamy?

Co jest dla nas ważne:

  • Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych
  • Doświadczenie w tworzeniu większych systemów internetowych
  • Znajomość zasad budowania interfejsów REST w technologii .NET/.NET Core
  • Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania dockera w połączeniu z kubernetess
  • Praktyczna znajomość T-SQLw wersjach Microsoft SQL Server 2014/2019
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość repozytorium kodu SVN/GIT
  • Samodzielność i umiejętnością rozwiązywania problemów
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Mile widziane

  • Znajomość C# i Visual Studio
  • Znajomość JIRA
  • Znajomość Postman lub innych narzędzie do testowania funkcji API
  • Znajomość OpenAPI / Swagger
  • Znajomość testów jednostkowych i/lub integracyjnych
  • Znajomość Jenkins i procesu CI/CD

Umiejętności
.NET Core
.NET
T-SQL
Docker
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
90%
Spotkania
5%
Dokumentacja
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

Lublin, Warszawa powyżej 900
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA