Junior DevOps Engineer

Power Media
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Junior Devops Engineer będzie realizować projekt dla firmy z listy Global Fortune 500 z branży motoryzazyjnej. Wymagane jest doświadczenie w automatyzacji przy użyciu Powershell lub Python i / lub doświadczenie z platformą DevOps (najlepiej Azure Devops). Poszukujemy osoby młodej, samodzielnej, która potrafi pracować jednocześnie nad kilkoma zadaniami

Twoje zadania

Nasz klient, włoski lider w tworzeniu szytych na miarę projektów transformacji cyfrowej poszukuje Junior DevOps Engineera. Projekty realizowane są na platformach zarządzanych w całości przez naszego klienta dla przedsiębiorstw, sektora publicznego i operatorów.

Kogo szukamy?

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Zautomatyzowanie nudnych zadań, projektując i wdrażając skrypty i procedury PaaS w środowisku przedsiębiorstwa.
  • Bedziesz współpracować z kilkoma zespołami deweloperów w całej Europie i stale rozwijającą się infrastrukturą.
  • Rozwiązywanie i zarządzanie rozwiązywaniem problemów oraz współpraca z programistami w celu rozwiązywania i wdrażania zaktualizowanych wersji oprogramowania.
Umiejętności
AWS lub Azure
PowerShell lub Python
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript