Tester automatyzujący

  • Asseco Poland S.A.
  • Gdynia
  • Umowa dowolna
  • 07.02.2019

Asseco Poland S.A.

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • C#
  • JavaScript
  • SQL
Potrzebne i możemy Cię ich nauczyć:
  • Selenium

Projekt, w którym możesz pracować

Masz doświadczenie w automatyzacji testów i chcesz rozwijać umiejętności przy projektach dla Poczty Polskiej, z usług której korzysta 90% Polaków? Chcesz testować nowe rozwiązania, optymalizujące przepływ danych między systemem centralnym a tysiącami placówek w całym kraju? Jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Czym będziesz się zajmować?

- Testowaniem oprogramowania w projektach, które realizujemy dla Poczty Polskiej: firmy o ponad 460-letniej tradycji, zatrudniającej ponad 80 000 pracowników

- Projektowaniem, implementacją i wykonaniem testów automatycznych aplikacji

- Utrzymywaniem i dostosowaniem skryptów testowych do zmian w systemie informatycznym

- Konfiguracją i utrzymaniem środowisk testowych

- Analizą dokumentacji analitycznej

- Weryfikacją i raportowaniem wyników wykonania skryptów testowych

- Rozwiązywaniem problemów w ramach świadczonego serwisu dla użytkowanych systemów

- Ścisłą współpracą z innymi członkami zespołu wytwórczego

Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać codzienne zadania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku testera automatycznego/developera

- Znajomość języków programowania np. JavaScript, VBScript, C# (testowany system napisany jest w Visual Studio .NET C# oraz Angular)

- Znajomość procesów i metodologii wytwarzania i testowania oprogramowania

- Zagadnienia związane z Continuous Integration (np. Jenkins)

- Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów (np. JIRA)

- Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i ich administrowania oraz konstruowania zapytań SQL

Mile widziane:

- Znajomość oraz doświadczenie w używaniu narzędzi do automatyzacji testów (korzystamy z Selenium, Selenium WebDriver, Protractor, Test Complete)

- Certyfikat ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy

Podział czasu pracy

Automatyzacja testów
70%
Samorozwój
10%
Tworzenie dokumentacji technicznej
10%
Opisywanie scenariuszy testowych
10%

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Asseco Poland S.A. ...