Menedżer ds. bezpieczeństwa IT

  • mBank
  • Łódź
  • Umowa dowolna
  • 06.02.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Senior

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowana Informatyka i pokrewne;
  • min. 1 rok na stanowisku kierowniczym w zespole odpowiedzialnym za bezpieczeństwo informatyczne LUB min. 2 lata na stanowisku kierowniczym w zespole odpowiedzialnym za IT – administracja systemami IT, zarządzanie pracami programistycznymi, projektowanie architektury IT, project management w zakresie IT;
  • profesjonalna wiedza z obszaru bezpieczeństwa IT;
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów operacyjnych (w tym mobilnych: Android, iOS), bezpieczeństwa sieci komputerowych i serwerów realizujących usługi dostępu do danych (WWW /Apache, IIS/ WebServices, SSH, itp.);
  • umiejętność projektowania architektury IT;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • zdolność pracy wielowątkowej, dot. jednocześnie zagadnień strategicznych i operacyjnych;
  • umiejętność formułowania tez i analitycznego myślenia na styku IT i biznesu.

Mile widziane:

  • Certyfikaty: CISSP, Certified Scrum Product Owner, PRINCE2, PMP

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • bezpieczeństwo IT

Projekt, w którym możesz pracować

Twoje zadania:

  • planowanie prac wspólnych departamentu w zakresie kompetencji zarządzanego zespołu;
  • delegowanie prac w zespole adekwatnie do odpowiedzialności i bieżącego obłożenia;
  • dbanie o rozwój pracowników poprzez udzielanie informacji zwrotnej i dobieranie adekwatnych działań rozwojowych;
  • projektowanie architektury IT pod kątem bezpieczeństwa;
  • formułowanie wymogów bezpieczeństwa informatycznego dla innowacyjnych projektów w kanałach elektronicznych banku;
  • realizacja analiz ryzyka dla systemów IT i procesów cyfrowych;
  • wspieranie i udział w zespołach projektowych w projektach ogólnobankowych – reprezentowanie stanowiska Departamentu Bezpieczeństwa na forum banku (występowanie w roli SPoC – Single Point of Contact z ramienia Departamentu Bezpieczeństwa);
  • planowanie i uzgadnianie zmian w systemach IT i procesach cyfrowych, wynikających z europejskich i krajowych regulacji prawnych i regulacji wewnętrznych banku, a dotyczących bezpieczeństwa informatycznego;
  • opiniowanie dokumentacji projektowej (biznesowej i technicznej), umów, regulaminów.

Zyskujesz:

  • dostęp do bazy szkoleń;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w metodologii Agile;
  • wysokiej jakości sprzęt do pracy;
  • pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju;
  • swobodny dress code.

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest mBank ...