Specjalista IT ds. rozwoju platformy Microsoft Sharepoint

Rozwój w SharePoint

  • PLAY (P4 Sp. z o.o.)
  • Warszawa
  • Umowa o pracę
  • 07.02.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

Wymagania:

  • Znajomość architektury Sharepoint 2013;
  • Praktyczna znajomość zastosowań Sharepoint w organizacji;
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Sharepoint Designer 2013 oraz MS InfoPath;
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych MS SQL oraz języka zapytań SQL;
  • Dobra znajomość funkcjonalności out of the box i rozwiązań „no-code” dla Sharepoint 2013;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla Sharepoint będzie dodatkowym atutem (ASP.NET, Javascript & JQuery, AJAX, HTML/HTML5, CSS/CSS3);
  • Doświadczenie w administrowaniu środowiskiem: Microsoft SharePoint, Active Directory, MS IIS będzie dodatkowym atutem.

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • SharePoint
  • MS SQL

Projekt, w którym możesz pracować

Twoje zadania:

  • Czynny udział w realizacji projektów rozwojowych związanych z platformą Sharepoint;
  • Wsparcie merytoryczne użytkowników w zakresie wdrażania nowych rozwiązań, jak również w ich bieżącej pracy z MS Sharepoint;
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań opartych na funkcjonalnościach out of the box;
  • Koordynacja pracy dostawców rozwiązań IT w zakresie rozwoju i utrzymania platformy;
  • Wsparcie merytoryczne pełnego procesu wdrażania nowych rozwiązań: gromadzenie i analiza wymagań, testy, wdrożenie, przekazanie do utrzymania.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej,
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy,
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne,
  • Imprezy integracyjne,
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy,
  • Karta Multisport,
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest PLAY (P4 Sp. z o.o.) ...