Starszy Specjalista Wsparcia Platformy Ratingowej i Mediacji

  • PLAY (P4 Sp. z o.o.)
  • Warszawa
  • Umowa o pracę
  • 07.02.2019

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (telekomunikacja lub informatyka),
  • Znajomość systemów klasy IN/OCS,
  • Znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz programowania w PL/SQL,
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux RHEL/Suse oraz rozwiązań HA/DR,
  • Mile widziana znajomość języków skryptowych – Bash, Perl, Python,
  • Podstawowa znajomość architektury i usług sieci 2G, 3G, LTE oraz protokołów i standardów telekomunikacyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • Oracle Database
  • PL/SQL
  • Linux
Mile widziane:
  • Bash lub Perl lub Python

Projekt, w którym możesz pracować

Twoje zadania:

  • Zarządzanie systemami telekomunikacyjnymi (rating/mediacja/doładowania) wraz z towarzyszącą infrastrukturą,
  • Monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z działaniem systemów,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie obsługi problemów i prac utrzymaniowych oraz rozwojowych,
  • Wsparcie klientów wewnętrznych,
  • Udział w projektach związanych z rozwojem systemów.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej,
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy,
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne,
  • Imprezy integracyjne,
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy,
  • Świętujemy sukcesy,
  • Karta Multisport,
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest PLAY (P4 Sp. z o.o.) ...