Specjalista IT ds. rozwoju systemów CRM

  • PLAY (P4 Sp. z o.o.)
  • Warszawa
  • Umowa o pracę
  • 07.02.2019

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Wymagania

Poziom doświadczenia: Junior

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne;
  • Masz doświadczenie w rozwoju systemów IT: Java, Oracle, usługi (REST, WS);
  • Cechują Ciebie wysokie umiejętności komunikacyjne, organizatorskie oraz samodzielność;
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji;
  • Masz w sobie chęci do rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy w zakresie nowych technologii.

Mile widziana znajomość trendów technologicznych: mikroserwisy, technologie chmurowe, ciągła integracja/dostarczanie/wdrażanie.

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • Java
  • Oracle Database

Projekt, w którym możesz pracować

Twoje zadania:

  • Rozwój usług i systemów backend’owych na potrzeby systemów CRM:
  • Współpraca z biznesem i IT przy definiowaniu wymagań;
  • Określanie architektury rozwiązania;
  • Zarządzanie dostawcami;
  • Praca w zespołach realizujących projekty;
  • Wsparcie techniczne oraz operacyjne wdrożonych rozwiązań.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej;
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy;
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne;
  • Imprezy integracyjne;
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy;
  • Świętujemy sukcesy;
  • Karta Multisport;
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest PLAY (P4 Sp. z o.o.) ...