Analityk SQL

7N
Junior
4 000 - 5 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
6 720 - 7 224
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków
Praca zdalna
70%

Dla naszego klienta z sektora bankowego, poszukujemy do długofalowej współpracy SQL Analityka. Dołączysz do zespołu pracującego na co dzień Krakowie. Do końca 2021 roku praca odbywa się w trybie zdalnym, docelowo planowany jest model hybrydowy. Zapraszamy do aplikowania kandydatki i kandydatów nastawionych na zdobywanie wiedzy i rozwój zawodowy w obszarze analizy danych.

Twoje zadania

Na stanowisku Analityka zdobędziesz doświadczenie w obszarach:

  • Projektowanie i tworzenie data martów;
  • Współtworzenie prototypów rozwiązań przeznaczonych do implementacji w ETL;
  • Praca w zwinnym zespole w skład, którego wchodzą analitycy i deweloperzy;
  • Ścisła współpraca z departamentami z obszarów finansów i ryzyka;
  • Pozyskiwanie i uzgadnianie wymagań biznesowych;
  • Analiza danych przy użyciu SQL oraz dokumentacja funkcjonalna źródeł danych;
  • Wyszukiwanie informacji w hurtowni danych i tworzenie algorytmów przetwarzania danych na ich podstawie;
  • Testy wytwarzanych rozwiązań informatycznych;
  • Wsparcie testów biznesowych;
  • Prowadzenie dokumentacji i repozytorium algorytmów;
  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o narzędzia klasy Business Intelligence (Microsoft Power BI).

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni roku studiów – preferowane kierunki: informatyka, informatyka i ekonometria, matematyka, metody ilościowe lub pokrewne;
  • Chęć i gotowość do poszerzania wiedzy;
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych;
  • Znajomość SQL, Microsoft Excel;
  • Komunikatywność, otwartość na pracę zespołową;
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dbałość o jakość merytoryczną powierzonych prac;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętności zbierania wymagań systemowych i biznesowych oraz zdolność dostrzegania alternatywnych sposobów rozwiązań zdefiniowanych problemów;
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych;
  • Wiedza z zakresu finansów, rachunkowości lub bankowości.

Umiejętności
SQL
MS Excel
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Kanban
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript