Frontend Developer (Vue.js)

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Gdynia, Gdańsk Sopot
Praca zdalna
90%

Nasz klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna – wiodący dostawca rozwiązań e-biznesowych w Europie.

Poszukujemy Frontend Developer z Vue.js (Mid oraz Senior), który dołączy do nowego zespołu tworzonego obecnie w Trójmieście. Developer będzie częścią zwinnych projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Mercedes Benz, Hoval, Plansee, Interdiscount i wielu innych. Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Firma oferuje:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę (podwyższone koszty uzyskania przychodu)
  • Roczne premie
  • Jubileuszowe premie na 2, 5, 10 i 15 lat pracy
  • Elastyczny godziny pracy (start 6:30-10:30)
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: Szkolenia i Certyfikacje
  • Pracę międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lenie i zimowe wyjazdy firmowe
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Karta Multisport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • W czasie pandemii praca 100% zdalną, potem praca w biurze 1 dzień w tygodniu

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie frontend dla serwisów premium
  • Przegląd kodu i kontrola jakości
  • Poszukiwanie rozwiązań problemów wraz z zespołem
  • Weryfikacja, ocena i realizacja zmian

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developera
  • Bardzo dobra znajomośc JavaScript, CSS, HTML (Gulp, npm, Webpack, SASS)
  • Doświadczenie z Vue.js
  • Dobra znajomość języka angielskiego (Minimum b2)

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego

Umiejętności
JavaScript
HTML
CSS
Sass
Vue.js
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript