Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Rzeszów Warszawa

Obecnie do zespołu realizującego projekty dla sektora bankowości poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wdrożeń. Jeśli masz pierwsze doświadczenie w branży IT, chciałbyś mieć kontakt z Klientem i wykorzystywać zdobytą wiedzę techniczną przy wdrożeniach, a do tego jesteś chętny do zgłębiania wiedzy technicznej i bankowej, zaaplikuj!

Twoje zadania

  • Prowadzenie prac wdrożeniowych u Klienta w realizowanych projektach (instalacja dostarczanego oprogramowania, asysta przy parametryzacji i testach akceptacyjnych realizowanych przez Klienta, asysty powdrożeniowe, konsultacje merytoryczne dla klientów, analiza potrzeb i problemów zgłaszanych w trakcie wdrożenia przez Klientów).
  • Realizacja szkoleń i prezentacji u Klienta z dostarczanych rozwiązań.
  • Zapoznawanie się teoretyczne i praktyczne z nowymi rozwiązaniami informatycznymi oraz zmianami do istniejących rozwiązań dostarczanych Klientom.
  • Dokumentowanie zrealizowanych prac.
  • Współpraca z innymi Zespołami w ramach Firmy w zakresie realizowanych prac wdrożeniowych, w Projektach .

  • Dobra znajomość zagadnień informatycznych, obsługi komputera, aplikacji biurowych (MS Office itp.), umiejętność samodzielnej instalacji aplikacji.
  • Znajomość podstaw baz danych i języka SQL, podstawowa znajomość systemów UNIX/Linux.
  • Zdolności pedagogiczne pod kątem prowadzenia szkoleń i prezentacji oraz konsultacji dla Klientów
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Odbyte kursy i szkolenia (lub dodatkowe wykształcenie) z zakresu bankowości, informatyki oraz metodyki nauczania.
  • Doświadczenie zawodowe: prowadzenie/udział w projektach wdrożeniowych, realizacja prac wdrożeniowych z zakresu informatyki, realizacja szkoleń prezentacji, staż pracy w bankowości, firmach wdrażających oprogramowanie lub firmach o podobnym charakterze.
  • Umiejętności programowania (np. PL/SQL, Java, C++)
  • Administrowanie serwerami bazodanowymi, aplikacji , WWW

Umiejętności
SQL
Linux
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#