Programista Java

Spring

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Al.Piłsudskiego , Łódź
Praca zdalna
50%

W związku z dynamicznym rozwojem naszych zespołów poszukujemy do nich doświadczonych Programistów Java. Zatrudnione przez nas osoby będą pracować przy sztandarowym systemie Asseco Poland dla instytucji bankowych.

Zapoznaj się ze szczegółami i dołącz do nas!

Praca odbywa się obecnie w formie zdalnej, po ustaniu pandemii w modelu hybrydowym (zdalnie oraz z naszego biura w Krakowie, Rzeszowie lub Łodzi)

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Rozwój i utrzymanie obecnego oprogramowania,
  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o język Java oraz relacyjną bazę Oracle, w tym udział w projektowaniu i modelowaniu nowych rozwiązań,
  • Wsparcie merytoryczne i technologiczne z zakresu utrzymywanych przez zespół produktów oraz technologii w nich użytych,
  • Udział w projektach typu PoC (weryfikacje użyteczności technologii)

Kogo szukamy?

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w implementacji aplikacji z wykorzystaniem technologii JEE (Spring, REST, Web Services)
  • Znajomość technologii internetowych (HTML, JS, CSS)
  • Podstawowa znajomość narzędzi: Gradle, Maven, GIT
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu wzorców projektowych.

 Mile widziane będzie doświadczenie z technologiami/narzędziami, które wykorzystujemy w projektach:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji trójwarstwowych,
  • Doświadczenie w roli Lidera Technologicznego,
  • Znajomość SQL, PL/SQL,
  • Podstawowa znajomość UML,
  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością i skalowalnością aplikacji trójwarstwowych,
  • Znajomość mechanizmów strojenia wydajnościowego bazy danych Oracle
  • Znajomość framework-a Vaadin,
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi JBoss, WebShpere, Weblogic, w tym umiejętność diagnozowania / rozwiązywania problemów w działaniu aplikacji na ww. serwerach

Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
PostgreSQL
Oracle Database
Git
Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
30%
Wsparcie klienta
20%
Bug fixing
20%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Proces rekrutacji

- 5 dni
Wywiad telefoniczny
Zdalne spotkanie rekrutacyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#