Programista Java

(sektor telco)

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Masz minimum 5-letnie doświadczenie z Javą? Chcesz poznać specyfikę różnych systemów i pełne spectrum projektów (frontend, backend, integracja) realizowanych dla kluczowych firm telekomunikacyjnych? A może chcesz rozwijać złożone i rozbudowane systemy, które komunikują się z kilkudziesięcioma bazami danych? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Rozwojem i implementacją wymagań w aplikacjach Java w projektach dla branży telekomunikacyjnej
  • Udziałem w opracowywaniu koncepcji i implementacji rozwiązań
  • Testowaniem przygotowanych zmian
  • Dokumentacją tworzonych rozwiązań

Kogo szukamy?

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w Java/J2EE
  • Dobra znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID, zasad SOA i wzorców projektowych
  • Znajomość Spring i Hibernate
  • Doświadczenie z bazami danych np. Oracle RDBMS, MS SQL
  • Znajomość serwerów WebSphere, JBoss lub Tomcat
  • Znajomość Git i zasad ciągłej integracji oprogramowania

 Mile widziane będzie doświadczenie z technologiami/narzędziami, które wykorzystujemy w projektach:

  • Znajomość protokołów SOAP/REST
  • Znajomość JSP, EJB oraz servletów Java
  • Znajomość innych technologii, np. Kotlin, JavaScript, Angular, React.js
  • Znajomość narzędzi do budowania projektów: Gradle, Maven
  • Doświadczenie w pracy z systemami Unix/Linux

Umiejętności
Java
Spring
Spring Boot
Spring Cloud
Hibernate
Git
MS SQL
Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Bug fixing
30%
Nowe funkcje
30%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#