.NET Developer

.NET

Axence Sp. z o.o. Sp. j.
Mid
8 000 - 13 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
10 000 - 15 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Na Zjeździe 11, Kraków
Praca zdalna
40%
Płatny urlop
26

Oprogramowanie Axence nVision® należy do wąskiego typu rozwiązań all-in-one do zintegrowanego zarządzania i zabezpieczania IT - w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Dzięki scentralizowanej konsoli administratorzy i specjaliści IT mogą w jednym narzędziu zarządzać całością zasobów IT.

Rozwiązanie jest liderem rynku monitorowania IT w Polsce - od 10 lat konsekwentnie zdobywa tytuł produktu roku IT Professional. Produkt wykorzystywany jest przez 3500 stałych klientów na całym świecie: instytucje publiczne, globalne marki czy firmy z sektora MŚP.

Twoje zadania

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania
  • projektowanie i budowa nowych funkcjonalności
  • tworzenie i utrzymywanie testów
  • utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji produktu
  • współpraca z innymi działami w zakresie wsparcia technicznego i wdrożeń

  • minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w roli programisty webowego w oparciu o platformę .NET/.NET Core
  • minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w roli programisty rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure)
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane: PostgreSQL, SQL Server)
  • doświadczenie w projektowaniu API (preferowane REST API)
  • solidne podstawy w zakresie tematyki związanej z sieciami komputerowymi oraz systemami operacyjnymi (Windows)
  • praktyczna umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • inżynierskie podejście i wysoki standard tworzonego kodu, uwzględniającego potrzeby biznesowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i literatury technicznej
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na dzielenie się wiedzą
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • chęć rozwoju i nieustannej nauki

Umiejętności
C#, .NET, .NET Core
Azure PaaS
Relacyjne bazy danych
Projektowanie API
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół
Technologię wybiera
zespół
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Wsparcie klienta
5%
Spotkania
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 5 dni
rozmowa kwalifikacyjna, pytania techniczne
pytania techniczne, część praktyczna

Kraków
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • JavaScript
  • TypeScript