Analityk Biznesowy

UML/BPMN/EA

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Gliwice Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy osoby, która dołączyłaby do zespołu rozwijającego oprogramowanie dla sektora służby zdrowia. Nasze rozwiązania wspierają pracę w ponad 420 szpitalach w Polsce, a także pracę lekarzy w ponad 14 tysiącach przychodni i gabinetach lekarskich.

Obecnie praca odbywa się w 100% zdalnie, po ustaniu pandemii miejscem pracy będzie biuro w Gliwicach.

Twoje zadania

  • Analizą i definiowaniem wymagań
  • Prowadzeniem szkoleń i prezentacji
  • Prowadzeniem testów akceptacyjnych
  • Dokumentowaniem prowadzonych prac
  • Realizowaniem zadań zgodnie z obowiązującymi zasadami ISO i przyjętą metodyką pracy

Kogo szukamy?

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania,
  • Umiejętność kompleksowej realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność organizowania czasu pracy i stanowiska pracy,
  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Znajomość systemów informatycznych klasy ERP
  • Znajomość zagadnień testowania systemów informatycznych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu UML, BPMN, znajomość narzędzia Enterprise Architect, wzorców projektowych, Agile,
  • Posługiwanie się narzędziami analitycznymi,
  • Swobodne posługiwanie pakietem MS Office,
  • Umiejętność zbierania i przetwarzania informacji z wielu źródeł,
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, sumienność,
  • Znajomość: bazy danych ORACLE oraz SQL.
Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie rozmów biznesowych, prezentacji

Umiejętności
ERP
UML
BPMN
Oracle
SQL
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Zbieranie wymagań
20%
Spotkania
20%
Testowanie
10%
Nadzór nad bieżącym utrzymaniem systemów
10%
Wsparcie techniczne dla zespołu
10%
Przygotowywanie wytycznych do umów
10%
Zadania z obszaru architektury
10%
Monitorowanie rentowności projektu
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#