React Team Developer

Polcode Sp. z o.o.
Mid
11 000 - 15 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
13 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Grójecka 1/3, Warszawa Starowiślna 13, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

Cześć!

Jesteśmy polskim software housem, współpracujemy ze startupami, SaaSami i eCommerce’ami z całego świata. Specjalizujemy się w technologiach open-source.

Od 2006 roku wiele nauczyliśmy się o branży IT, dlatego doceniamy Twój czas i wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które aplikujesz.

React to core'owa technologia w Polcode. Codziennie kilkudziesięciu programistów, dbając o najwyższe standardy kodowania tworzy i rozwija aplikacje dla klientów z całego świata w oparciu o React.js oraz React Native. Do wspólnego tworzenia React Team'u zapraszamy React.js Developerów, React Native Developerów oraz Hybrid React Developerów.

Twoje zadania

Pracując w Teamie React będziesz:

  • tworzyć od zera oraz rozwijać istniejące aplikacje oparte o React.js i / lub React.Native - zgodnie z najlepszymi standardami,
  • współpracować z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, fullstack, testerzy, PM),
  • współpracować z klientami z całego świata,
  • estymować czasochłonności zadań programistycznych,
  • rozwiązywać codzienne wyzwania w projektach oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem,
  • dodatkowo na poziomie seniora będziesz również odpowiadać za planowanie architektury projektu oraz mentoring nowych członków naszego zespołu.

Kogo szukamy?

Jeśli:

  • podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie,
  • piszesz czytelny kod zgodny z najwyższymi standardami,
  • znasz system kontroli wersji Git,
  • doskonale znasz Javascript oraz React.js,
  • posiadasz wiedzę na temat bibliotek do zarządzania stanem aplikacji (np. Redux),
  • dobrze znana Ci jest specyfikacja ES2015,
  • korzystałeś z Bootstrap, Tailwind lub innego frameworka CSS i czujesz się w nim pewnie,
  • wiesz co znaczy RWD i umiesz zastosować to w praktyce,
  • znasz język angielski co najmniej na poziomie B2,

a dodatkowo:

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu zespołu projektowego, lubisz pracę z ludźmi i masz predyspozycje do bycia Team Leaderem lub Mentorem,
  • masz mocne doświadczenie w pisaniu unit testów z użyciem Jest + React Testing Library , Enzyme lub Cypress,
  • potrafisz poprawnie skonfigurować Webpack, Babel, Eslint i Prettier.

czeka na Ciebie stanowisko React lub Senior React Developera.

Jeśli:

  • interesują cię apki mobilne i chcesz współuczestniczyć w ich tworzeniu,
  • piszesz kod zgodnie z zasadami DRY,
  • wiesz co to Git i umiesz korzystać z niego podczas pracy w zespole,
  • masz doświadczenie z React Native i kilka ukończonych w nim projektów,
  • stworzyłeś projekt korzystając zarówno z Expo jak i z React Native CLI,
  • rozumiesz sposób w jaki zarządza się stanem aplikacji korzystając z np. Redux,
  • posiadasz podstawy pracy z platformami Google Play i AppStore,

  • znasz podstawy Swift/Objective C/Java/Kotlin i umiesz pisać natywne moduły łączące się z aplikacją React Native,
  • robisz automatyczny deployment do platform dystrybucji aplikacji przy użyciu np. CircleCI i Fastlane,
  • swobodnie czujesz się w Typescript i korzystasz z jego zalet w projektach,
  • piszesz testy z wykorzystaniem Jest w połączeniu z React Native Testing Library,
  • korzystasz z testów E2E z wykorzystaniem frameworka Detox

będziesz idealnym kandydatem na React Native lub Senior React Native Developera.

Zachwycisz nas, jeśli:

  • swobodnie czujesz się zarówno w obszarze aplikacji webowych jak i mobilnych,
  • znasz React i React Native od podszewki i lubisz pracować w obydwu tych technologiach.

Z ogromną przyjemnością zaproponujemy Ci wówczas stanowisko Hybrid React lub Senior Hybrid React Developera!

Umiejętności
JavaScript
React
React Native
Git
Redux
TypeScript
Jest lub Enzyme lub Cypress
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
team leader
Technologię wybiera
team leader / zespół
Software do zarządania projektami
Redmine / JIRA / Trello
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 22
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
55%
Samorozwój
20%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
5%
Bug fixing
5%
Dokumentacja
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Książki
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

1. Wyślij nam swoje CV.
2. Spotkaj się z naszym Rekruterem IT.
3. Zrób techniczne zadanie rekrutacyjne / Ustal termin spotkania technicznego z HR Technical Advisorem
4. Polcode już na Ciebie czeka!

Warszawa, Kraków, Białystok 130
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Symfony
  • Laravel

Poznaj nas

Olga
HR & Employer Branding Specialist